YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ Devamı...

YÜZ TANIMA MODELLERİMİZ

YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ Yüz tanıma sistemleri kullanım kolaylığı ve güvenirliği ile her sektöre hitap ederek,parmak izi ve kartlı sistemlere yeni bir alternatif oluşturmuştur.
PARMAK İZİ SİSTEMLERİ Devamı...

PARMAK İZİ ÜRÜN MODELLERİMİZ

PARMAK İZİ SİSTEMLERİ Personel devam kontrol sistemlerinin en iyi ve düşük kurulum maliyetine karşı performansının çok üzerinde bir verim sağlayarak tercih sebeplerinin başında gelmektedir.
ACCESS KONTROL SİSTEMLERİ Devamı...

ACCSESS KONTROL ÜRÜNLERİ

ACCESS SİSTEMLERİ İşletmenizde kontrol altında bulunması gereken geçiş noktararını parmak izli veya kartlı sistemler ile yetki altına alarak geçiş imkanı ve raporlama sunar.
KARTLI SİSTEMLERDevamı...

KARTLI SİSTEM ÜRÜNLERİ

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ Personel sistemlerinin bilgisayar ortamındaki ilk başlangıç adımı olup günümüzde düşük maliyeti ve işletmelerin çalışma şartlarına bağlı olarak parmak izine hala bir alternatiftir.
TURNİKE SİSTEMLERİDevamı...

TURNİKE MODELLERİ

TURNİKE SİSTEMLERİ Turnike geçiş sistemleri işletme girişleri, personel geçiş noktaları,yemekhane ve lavabo girişlerinde parmak izi ve kartlı sistemlerle çalıştırarak kontrollü bir geçiş ve düzen sağlamak amacı ile tercih edilmektedir.
BEKÇİ TUR SİSTEMİDevamı...

BEKÇİ TUR RF-GUARD

BEKÇİ KONTROL TUR SETİ İşletmenizdeki güvenlik görevlilerinden daha iyi bir verim almak ve kontrolunu sağlamaktaki en büyük yardımcınız olacak bir üründür.
GÜVENLİK SİSTEMLERİ Devamı...

KAMERA VE ALARM SİSTEMLERİ

KAMERA VE ALARM SİSTEMLERİ Kamera sistemleri sizin işletme ve özel mülkiyetlerdeki gözünüz ve ön önemli caydırıcı yöntemlerin başında gelir. İnternet vasıtasıyla dünyanın her yerinden görüntülere ulaşabilir ve kontrol edebilirsiniz.
YAZILIM Devamı...

PDKS YEMEKHANE VE LAVOBO YAZILIMI

PDKS YEMEKHANE VE LABABO YAZILIMLARI Yazılımlar müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre hazırlanmış olup personel sistemlerinde işinizi en kolay hızlı ve doğru bilgilere ulaşmanızı sağlar.
MEKANİK SAATLER Devamı...

MEKANİK KART BASMA SAATİ

DAVIDOFF’tan Very Zino Champion Koleksiyonu Mekanik kart basma saati bilgisayar olmayan işletmelerdeki personel giriş çıkış saat kontürolünü manuel takip amaçlı bir sistemdir.

SARF MALZEME

Devamı...

SARF MALZEME ÇEŞİTLERİ

 

PERSONEL KARTLARI PROXMITY

PERSONEL KARTLARI BARKODLU

PUANTAJ KARTI

KBS ŞERİDİ

ELEKTRİKLİ KAPI KİLİTLERİ

KBS KART DOLABI